+90 232 241 23 22

SPA

SPA

Spa & Wellness

KoruMar Ephesus Beach & Spa Resort bünyesinde bulunan SPA'da son teknoloji spor aletleri ile donatılmış Fitness Center, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Kapalı Havuzu, Kar Odası,  hizmetlerinin yanısıra ücretli olarak faydalanabileceğiniz bakım ve masaj hizmetlerimizi de bulabilirsiniz.

Hamam ve dinlenme keyfini bir arada bulabileceğiniz otantik Türk Hamamında farklı bir deneyime hazır olun. Arındırıcı kese ve rahatlatıcı köpük masajı uygulamalarından oluşan geleneksel hamam keyfini çıkarın.

Alacağınız bakım ya da terapilerin süresi ve ödenecek ücretleri değişmekle birlikte detaylı bilgiyi spa merkezimizden alabilirsiniz. Uzman terapistlerin mükemmel dokunuşları ile vücudunuzu dinlendirmenin keyfini yaşayın.

Alabileceğiniz Bakım ve Masajlar ise, Güzellik Bakımı, Vücut Bakımı, Cilt Bakımı, Çeşitli Masajlar, Özel masaj odalarında özel bakımlar…

Eşsiz masaj ve bakımlarla yaşam enerjinizi yükselterek hem bedeninizi hem de ruhunuzu şımartmaya ne dersiniz? Vücudunuzu zinde hissetmek ve yenilenmek için SPA merkezimize mutlaka uğrayın.

2300 m²’lik Spa merkezimizde rahatlayacak, canlanacak ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Özel masaj programları, saç ve cilt bakımı, hamam, sauna, buhar odası, kar odası, jakuzi, büyük kapalı havuzu, fitness center ve vitamin bar ile ruhunuzu ve bedeninizi arındırıp dinlendireceksiniz.

SPA
Alışılmış "Korumar" özenini, hizmetini ve konforu alacağınız Korumar Ephesus Beach & Spa Resort, Selçuk şehir merkezine 10 km, Kuşadası şehir merkezine 12 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanına 60 km ve Efes Antik Kenti'ne 8 km mesafededir.
Amenities: Free Wi-Fi. Free parking. Accessible. Air-conditioned. Laundry service. Free breakfast. Pool. Kid-friendly. Restaurant. Kitchen in all rooms. Hot tub. Fitness Center. Bar. Amenities: .
Connect with Us: https://www.facebook.com/KoruMarResort
Phone: +90 232 893 13 60
Fax: +90 232 893 16 55
Email: info@korumarephesus.com.tr
Pamucak Mevkii No: 16 35920 Selçuk - İzmir - Türkiye İzmir Selçuk Türkiye
View Map
Map Position: 37.935971, 27.27981
Check In: 02:00 PM
Check Out: 12:00 PM
Feature 1: Fitness Center
Feature 2: Free WiFi
Feature 3: Room Service
Best Available Rate ,
99 TRY DAY
Payment Method: Cash
Payment Method: Discover
Payment Method: MasterCard
Payment Method: VISA
We are the premier choice for Del Luxe Hotel.
Available Language: English, Turkish, German, Russian, French
Star Rating: 5
Pets Allowed: False
Smoking Allowed: False
detaylar için tıklayın...Galeri için tıklayın...2trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 2121spa1spa,,,, 2Selcuk / IzmirsubÇocuk